Ortalıkta külhanbeyi edasıyla dolaşarak insanları tokatlayıp hasta eden ve adına da VİRÜS denilen serseri bir canlı türü doğada kesinlikle ve asla yoktur…Bunun varlığı bilimsel olarak ta ispat edilememiştir.

Bunun aksini iddia eden birkaç bilimperest proftan başka da yok zaten…(en azından ben öyle biliyorum)

Hee yine de kabadayılık yapıp bilimcilik oynamak isteyen fanatikler varsa o başka tabi. O zaman buyursunlar bu iddia ettikleri virüs denilen canlıyı, gelişmiş olan teknolojik imkanları seferber ederek, mikroskobik gözlem aletleri ile bilimsel olarak resmetsinler de görelim..

O acizlere buradan sesleniyorum, bunu asla ispat edemezsiniz. Sizler olmayan bir canlı türünü bilimcilik adı altında var etme yada yaratma cabasındasınız…ey ahmak sefiller, karınca kanatlanınca kendini serçe oldum sanır…bu fantastik kurgularınızı, vektörel çizim ve grafik görsellerle bizi keklemek istiyorsunuz…ama yemezler…siz ancak acizleri, ufocuları, kürecileri keklersiniz…

Sonuç olarak; Virüs denilen manyak bir canlı türü asla yoktur…sadece, doğal ve yapay olan yüksek manyetik frekanslı alanlar vardır, insanların hasta olmasına sebep olan şey de budur..

15 Ekim 2020

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here