NOT: ÖNEMLİ BİLGİLER İÇERİR

…(“aptal dediğin o insanların zekalarıyla ürettiği o teknolojilere bugün köpek gibi muhtacız, ve sen bu gönderiyi onların ürettiği twlefon ve yazılımla onların tasarladığı bir platform üzerinden paylaşıyorsun”)…

Yukarıdaki üyenin yazısına itafen kısaca birkaç şey yazmak istiyorum;

Sayın arkadaşım aptallığın seviyesi TESLİMİYET ile ölçülür, Edison Einstein vb, insanlar akıllı olsalardı hakka teslim olurlardı, yaptıkları ise hiçbir sınır tanımadan Yaratıcının kendilerine verdiği bu nimetleri batıl yollarda kullanarak ona şirk koşmuşlardır.

Allah (cc) insan için gereken tüm bilgiyi semavi kitaplarda bildirmiştir. Mesela Hz. Süleyman’a verilen ilim ve bilim ihtişamlı hükümdarlık, zenginlikler ve daha neler, neler hayvan dili öğretilmiş rüzgar ve cinler emrine verilmişti. Kendine verilen ilim ve bilgiyi hak yolunda kullanmaktaydı. Fakat daha sonra tekrar devreye giren satanist akım çeşitli hileler ile müminleri zayıf düşürmüş ve semavi kitaplardaki bu bilgilerin bir kısmına sahip çıkmıştır. Günümüzde bu bilgiler ile bir nebze aydınlan makta iseler de kendi menfaatleri uğruna kullanmaktadırlar. Dolayısı ile bu şah şahlanan bilim insanları KAPİTALİST sermaye sahiplerinin uşağıdır.

Günümüz modern dünyada, insan beynini kuşatan, bireyin hür düşünmesini engelleyen, cücelerin yücelere köle olması maksatlıdır. Her şeyden önce biz Allah’a kul olmak için yaratıldık ve bizden istenilen budur, ölçümüz bu olmalı. Allah’a imanı hafife alıp, onun verdiği akılla bilimsel icad edenlere, mehdiyeler düzmek gerekse idi, tekerleği icad eden buna daha laik olmalı idi.

Diğer taraftan insanoğlu hiçbir şey yaratamaz, sadece var olanları birleştirmek suretiyle ortaya yeni bir şeyler koyabilir. Bu maddelerin dizilim formülleri semavi kitaplarda mevcuttur, ancak otoriter güç bu işi kendi üzerine alarak patentlemiş ve halkın bu bilgilere ulaşımına izin vermemektedir.

Unutmayınız ki, Kabala ya da sihir, büyü gibi birçok eski uygarlıklara ait yazılımların tamamı o gün ki ilahi bildirimlerden çalınmış olan bilgilerdir… Ve bu bildirimler insan menfaatine yönelik olarak kullanılmadığı içinde sürekli helak olmuşlardır.

Fakat şu konuya dikkat edin..!

İsrail oğulları çeşitli zamanlarda mesela Firavun sarayından ve Süleyman (as) ait olan yazılı bazı gizli bilgilere ulaştılar ancak bu bilgiler kendilerine hiç bir faydası olmadı ve zamanla ellerinden kaybettiler. Yahudi oğulları ellerinde yazılı bir materyal olarak artık bu bilgilere sahip olamayacağının farkına vardı….!!

İşte bunun farkına varan yahudi oğulları ellerindeki yazılı ve kopuk olan bu bilgi ve formülleri her ne kadar anlamasalar da, ileriye yönelik babadan oğula nesilden nesillere SÖZEL ve gizli olarak aktarmayı bir yöntem olarak uygulamaya koyuldular.

Günümüzde ise bu kopuk bilgi parçaları teknolojisi ile birleştirilerek ortaya yeni yeni şeyler çıkmaktadır. Ortaya çıkarılan bu yeni bilgiler ise yine geçmişte olduğu gibi bu gün de, hayır için değil şer için kullanılmak istenmektedir.

Dikkat edin her devirde yapılmış icatların altında MUTLAKA bir Yahudi parmağı vardır, sebebini yukarı da izah ettim. Fakat bu icatları hak yolda kullanmadıkları sürece …ne kendi sonları nede insan nesli için hiçbir faydası olmayacaktır. çünkü her devirde onları da kontrol eden bir ÜST AKIL daima olmuş ve olacaktır…(!)

Sonuç olarak diyorum ki, Ey Yahudi oğlu.. gel şeytanın tuzağından kurtul tağutu reddet ve Allah’a iman et..! başka kurtuluş çaresi yoktur…

Tabi verdiğim bilgiler sadece AKLEDENLER içindir. vesselam

Abdurrahman Toraman 23 Mart 2019

2 YORUMLAR

  1. Site çok başarılı emeğinizin allah ecrini versin tevhidi bilen tağutu red eden kardeşler arasında dünyanın düz olduğunu bilen çok az insan var. Böyle başkalarınında bu gerçeği bilmesi beni sevindirdi gerçi dünyanın düz veya yuvarlak olması müslümanlar için pek bişi ifade etmiyor ama sevindim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here