Teknoloji aşıkları Merhaba..!

Aaa! ne hoş bir giriş oldu bu.. öyle değil mi..  🙂  teknoloji deyince ağzınızın suyu aktı tabii.. öyleyse devam edelim…
Biliyorsunuz Bill Gotes amcanız ve sevgili karısı Mölinda sizin için çok çalışıyor, Id2020 ittifakı ile artık daha bilimsel bir kimlik kazanacaksınız…. bunu zaten sabırsızlıkla bekliyorsunuz biliyorum..
Artık sizi, TAKILAN ÇİPLERLE şey edecekler..ee yani KONTROL EDECEKLER..
Evet daha önce koronavirüsün patentini alan Bill Gates’in sahibi olduğu Microsoft, Accenture ve Avanade şirketlerinin ortak yürüttüğü projeye göre; ID2020 chip şeklinde vücuda yerleştirilecek, aşılarını düzenli olanlar her türlü hizmetten yararlanacak, olmayanlar yararlanamayacak.
Id2020 için Aşıları ve İmplante Edilebilir Kimlik Mikroçiplerini Birleştirecek Bill GÖtes ve karısı Melinda son 10 yılda sizin için neler yapmadı ki.. Üçüncü dünya ülkelerine seyahat ederek yoksul ve ezilmiş yerlilere “ücretsiz aşılar” verdiğini biliyorsunuz dur.
Bu ücretsiz aşılar, ID2020 oluşturmak ve gerekli deneyleri yapmak için araştırma ve canlı bir test laboratuvarıydı. Ve bugün göreceğiniz gibi, bu kutsal aşılar ve implante edilebilir mikroçip melezleri Bangladeş’te zaten gerçekleşiyor. GÖtes Vakfı web sitesindeki bir sayfada Bill ve Melinda’nın bu projeye şu ana kadar 2,5 milyar dolardan fazla yatırım yaptığını ve görünürde sorun olmadığını söylüyor Vücudunuza bir mikroçip yerleştirilmesini kabul edermisiniz?… Microsoft ve bir grup ilaç firmasının sorduğu soru bu.
Microsoft, herkesi bağlı tutmak için yeryüzündeki her insana parmak izi gibi dijital bir kimlik vermeyi amaçlayan bir program olan “ID2020” adlı bir girişime öncülük ediyor. AŞI BAĞLANTISI NEDİR? ID2020’nin daha tartışmalı teknolojilerinden bazılarının ardındaki fikir, çip şeklinde birine implante edilebilen bir dijital kimliktir. Uygulama, aşı çiplerinde bir ID çip implantı veya nanoteknoloji ‘akıllı toz’ varsa Bill GOtes vakfı aracılığıyla ücretsiz aşılar alacaktır. Buna karşılık, bu implantlar, normalde kimliksiz olarak alamadığınız hizmetlere kolay erişim sağlayan şifreli, blok zincir destekli veriler taşır. Sonra gökyüzü net beşG insanların içindeki bu teknoloji ile neler yapabileceğini düşünmek size kalmış….

Neyse biz yine uyaralım…!

Tank, tüfek, asker, roket gibi bilindik tüm savaş ve harp teçhizatlarını artık unutup çöpe atın.. İnsanlığın faydasına olabilecek birçok icat ve buluşlara imza atan NicolaTesla’nın bilimsel çalışmaları bu gün “Teknoloji terörizminin eline geçerek” insan neslinin dünyadaki varlığını yok edip sonlandıracak bir silah haline getirilmiştir…. Eskiden en büyük tehdit ve tehlike ülke topraklarının işgal edilmesiydi.. Ama bugün en büyük tehlike et ve kemikten ibaret olan Adem’in, yani insanın, yani devlet başkanlarının yani yönetici konumunda olanların beyin ve zihinlerinin işgal edilmesidir ki, bu hiçte zor bir şey değil.. 
İnsan zihni uzaktan gönderilen frekanslar ile çok rahat bir şekilde kontrol altına alınabiliyor.. bunun çalışmalarına zaten 1940lı yıllarda başlatılmıştı MK ULTRA projesi diye bunu araştırabilirsiniz.. Bundan daha büyük bir silah olabilir mi? ..Evet sizin de artık zihniniz uzaktan gönderilen frekanslar ile kontrol edilecek.  Ancak bunun gerçekleşebilmesi için hepiniz AŞI OLMAK zorundasınız… Bu aşılar sayesinde vücudunuz uzaktan gönderilen yüksek frekanslı sinyallerle cevap verecek.. yani bir anten olacaksınız.. yaptığınız işlerde iradeniz ortadan kalkacak..  duyduğunuz, işittiğiniz, gördüğünüz her şeyi onlarda görecek…mahremiyetiniz sonlanacak.. eşinizle yalnız olduğunuzda yanınızda bir üçüncü kişi daha olacak bir cep telefonu gibi sizi görecek izleyecekler.. güvendiğiniz bilimin buna kadir olmadığını sakın bana söylemeyin.. daha ne anlatayım ki size  Haydi buyurun şimdi vurdurun o aşınızı… sonuçlarını da “siz değil” biz izleyeceğiz.. çünkü siz ruhsuz bir robot olacaksınız..
İnsani gelişim oluşturulmadan, maddeye teknolojiye vs. materyallere yapılan yatırım, insan neslinin geleceği adına bir yok oluştur. İnsani yönden gelişmemiş topluma, ekonomik etkenlerin getireceği gelir ve refah artışının hiç bir değeri yoktur. selametle…
23 Mart 2020

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here