İmkansız olan teorilere sorgulamadan inandırmak ne kadar da kolay. İnsanlar sözde bilim adamlarından duydukları teorileri kendi gerçekleriymiş gibi benimseyerek savunuyorlar.

Cevabı vermek için kendimize odaklanmamız gerek. 

Bazılarına göre Ruhun bulunduğu yer, bazılarına göre imanla olan bağımız, bazılarına göre ise 3. gözümüz.

Beynimizde her şeyden ikişer adet var Epifiz Bezi dışında.

Üzerinde hiç bir zaman yeteri kadar durulmamış ama durulması gereken en önemli konu. 

“Uyanış Epifiz Bezinde başlar”.

Çoğu yerde görürüz aslında onu, mesela Horosun gözü, Vatikan’da ki yapıtta ve papanın asasında ve bir çok başka ülkedeki yapıtlarda.

Çünki elitler Epifiz Bezinin öneminin farkında ve kendileri onu geliştirmek için her türlü yolu deniyorlar. 

Epifiz Bezimize saldırıya bebekliğimizden başlıyorlar.

Uyanık olmamızı, kendi fikirleri olan bireyleri istemeyenler tarafından bir saldırı.

Bir taraftan yediğimiz ve içtiğimiz çoğu şeye fölürür katarak bir taraftan görsel masallarla.

Bizim yerimize geleceğimizi kodluyorlar. Bilinçli akıl yaratıcıdır, yeni şeyler keşf eder, onun için zaten düşünülmüş olanları sorgusuz kabul etmez.

Bilinçsiz akıl sorgulamaz, değer katmaz bildiklerine kendi farkında olmasa da şeytani düzene itaat eder. (Yaratıcı tarafından gönderilenleri sorgulamaktan bahs etmiyorum)

Yedi yaşımıza kadar karakterimizi, korkularımızı ve alışkanlıklarımızı oluşturacak programlar iner beynimize bu direkt olarak bilinç altına kodlanır.

Bu kodlar insanların %95 nin hayatına şekil verir. Bu yüzden çocukluğumuzdan beri maruz kaldığımız beyin yıkama sonucu geldiğimiz nokta gerçeklere gülmek olur.

Bilinç altında gerçeklerin kodları yoktur çünki. Kesinlikle algılamaz ve kabul etmez. Virüs gibi atmaya çalışır. Ve birde epifiz bezi kabuk bağlamışsa kodların silinmesi imkansız olur.

Yeni kandırmacalara çabuk kanar akıl, çünki bilinç altı buna yatkındır. Yanlış kodlamayı kırmak için ilk adım flörür bulunduran her yiyecekten, içecekten ve eşyadan uzak durmaktır.

Bilinç altı temizlenir ve onunla bağ kurulursa maneviyata önem artar, her şeyin sadece dokunabildiklerimizden ibaret olmadığı anlaşılır.

Bize yanlış anlatılmış herşey tüm gerçekliğiyle kendini belli eder. 

Aylin KHalilova 

1 YORUM

  1. Manna epifiz bezini temizlemekte ve uyandırmakta çok aktif deniliyor. Bu özel karışımı kadim cağlardan beri krallar padişahlar sultanlar içermiş..Ama nasıl yapıldığı muamma.. Deniliyor ki bu bilgiyi hz musa cebrail as.den öğrenmiş ve akdenizin tuzlu suyuyla birlikte saf altın suyunu karıştırarak bunu yapmış..Yahudiler bunu hala yapıyormuş..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here