NASA KİMLER TARAFINDAN KURULDU ?

Bu karanlık güçlerin tüm gücünü Nazi Almanya’ya kaydırmasıyla silah teknolojisi,parasal,medya,ilaç, vs. gerek şuan bile varlığı olan bilindik kartel şirketlerin desteği ile yeni dünya düzenine geçiş yapmaları başarısızlıkla sonuçlansada bu güçleri ABD’ye kaydırılan karanlık eller Nazi partisi Almanyasıyla yapamadıklarını yeniden yapmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Nazi Almanyasına yaptığı kitle imha silahlarıyla milyonlarca insanın öldürülmesiyle sonuçlanan sözde bilim adamı bu kez sözde insanlık için önemli adımlar atarak sözde saygıdeğer bilim adamına dönüşmesi.

Wernher Magnus Maximilian von Braun
ve
Adolf Hitler

Yeni dünya düzenini organize eden karanlık güçlerin Alman nazi partisi ile hayata geçirmek istediği yeni dünya düzeni ve tek tip köle insan modelini hayata geçiremediği Nazi partisi üstün ırk dedikleri günümüzde bilindik ailelerin sözde kral soylarının bu girişimleri sonucu insanlığın ne hale geldiğine tüm dünya şahittir.

Aynı karanlık ellerin projesi

Teknolojik gücü bilim adamlarını ve parayı ABD’ye taşıyan karanlık güçlerin bilim adamları ABD’ye geçer geçmez işe başladıklarını kimse bilmesede Almanyada yapamadıkları manipülasyonları son süraat yapmaktadırlar.

Schutzstaffel; kısaca SS, Nazi Almanya’sında koruma timi olarak geçen bir birliktir.
SS, İlk kurulduğunda polis görevi yapan silahlı parti militanlarından oluşuyordu. Fakat, daha sonra Hitler’in kişisel korumalığını yapmak için görevlendirilmişlerdir.

Asıl Konumuza gelecek olursak NASA kurumunun kimler tarafından kurulduğudur.

Wernher Magnus Maximilian von Braun
(okunuşu → Verner Magnus Maksimilyan fon Braun) (d. 23 Mart 1912, Wyrzysk, şimdiki Polonya –

ö. 16 Haziran 1977, Alexandria, Virginia, ABD), Almanya ve ABD’de roket teknolojinin gelişmesini sağlayan önemli bir ( sözde )bilim insanı.

1932’den itibaren Silahlı Kuvvetler Silahlar Dairesi’nde memur (Kummersdorf Deneme Merkezi) olarak çalıştı. Ayrıca sıvı füzelerin geliştirlmesinde çalıştı. 1934’te Dr. mühendis, 1937’de Peenemünde deneme tesislerinde füze geliştirme teknik yöneticisi olarak çalıştı.
Nazi Partisi’ne girdi.

Von Braun, II. Dünya Savaşı’nda Alman roket sanayiinin başındaydı.
1940’ta SS-Sturmbannführer rütbesi aldı. 1943’ten itibaren A4 füzelerinin (İntikam Silahı 2) üretim yerlerinin Dora-Mittelbau toplama kampına aktarılmasında görev yaptı.
Savaş bittikten sonra Bavyera’ya kaçtı.

2 Mayıs 1945 tarihinde, ABD 44. Piyade Tümenine ait bir Amerikan birliğine kardeşi ile birlikte teslim oldu. Teslimden sonra von Braun basına bir konuşma yaptı.

Bilim adamı grubu daha sonra Nordhausen’a aktarıldı ve ertesi gün güneybatı Witzenhausen’de, Amerikan Bölgesinde küçük bir kasabadan tahliye edildi.Von Braun Kransberg Kalesi’nde sorgulama merkezinde, Üçüncü Reich ekonomisinin elit, bilim ve teknoloji ABD ve İngiliz istihbarat yetkilileri tarafından sorguya alındı.

Wernher von Braun, Amerikalıların gizli Paperclip Harekâtı ile yüksek rütbeli çalışma arkadaşları ile birlikte kaçırılarak Amerika Birleşik Devletleri’ne götürüldü.

20 Haziran 1945’te ABD Dışişleri Bakanı Amerika’ya von Braun ve onun uzman ekibinin transferini onayladı ancak bu 1 Ekim 1945 yılına kadar kamuoyuna açıklanmadı. İlk yedi teknisyen 20 Eylül 1945 tarihinde Delaware’de, New Castle Army Air Field’a, Wilmington’ın hemen güneyinde, Amerika Birleşik Devletleri’ne geldiler. Daha sonra Wernher von Braun Boston’a uçtu. Tüm SS geçmişi silindi ve 1955 yılında Amerikan vatandaşlığına geçirildi. ABD’de silah geliştirme çalışmalarına katıldı. 1960’ta, Teksas’ta, Huntsville’deki George C. Marshall Space Flight Center’in müdürü oldu. ABD kıtalararası balistik füze programında ve Uzay Yarışı başladıktan sonra Amerikan uzay programında çalıştı. Ay’a insan gönderilmesini sağlayan Apollo projesinin roketi Saturn V, kendisi tarafından tasarlandı. 1970’te NASA planlama Bölümü Başkanı oldu.

George C. Marshall Space Flight Center George C. Marshall Uzay Uçuş Merkezi (MSFC); NASA’nın esas merkezidir, uzay roket itiş sistemleri, uzay mekiği itiş sistemleri, uzay mekiği dış tankı, uçuş ve uçuş ekibi eğitimi, Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) tasarım ve yapımı, bilgisayarlar, şebekeler ve bilgi yönetimi için liderlik görevini üstlenen merkezdir. Huntsville, Alabama’daki Redstone Arsenal’de yerleşik olan merkez General George Marshall’ın adını taşımaktadır. Merkezde Kennedy Uzay Merkezi’nde Uzay Mekiği fırlatılış, iniş ve deney çalışmalarını, Uluslararası Uzay İstasyonunun fırlatılış ve deney çalışmalarını destekleyen Huntsville Operasyonlar Destek Merkezi (HOSC) de bulunmaktadır. HOSC aynı zamanda Marshall Merkezinden bir ekip roketteyse Cape Canaveral Hava Kuvvetleri Üssü fırlatılışı takip etmektedir.

Wernher Magnus Maximilian von Braun
ve
John F. Kennedy
Ay’a iniş hollywood provalarından bir kare

MSFC – NASA – Yöneticileri

Wernher von Braun – 1 Temmuz, 1960 – 27 Ocak, 1970
Eberhard Rees – 1 Mart, 1970 – 19 Ocak, 1973
Rocco Petrone – 26 Ocak, 1973 – 15 Mart, 1974
William R. Lucas – 15 Haziran, 1974 – 3 Temmuz, 1986
Thomas Jack Lee – 3 Temmuz, 1986 – 29 Eylül, 1986
James R. Thompson, Jr. – 29 Eylül, 1986 – 6 Temmuz, 1989
Thomas Jack Lee – 6 Temmuz, 1989 – 6 Ocak, 1994
Gene Porter Bridwell – 6 Ocak, 1994 – 3 Şubat, 1996
Jerroll Wayne Littles – 3 Şubat, 1996 – 3 Ocak, 1998
Carolyn S. Griner – 3 Ocak, 1998 – 11 Eylül, 1998
Arthur G. Stephenson – 11 Eylül, 1998 – Mayıs, 2003
David A. King – 15 Haziran, 2003 – 26 Mart, 2009
Robert M. Lightfoot Jr. – 24 Ağustos, 2009 –

video içerik : https://www.youtube.com/watch?v=-b9V-XUl97U

-EL CeZeRî-

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here