NANO CİP Mahremiyeti ortadan KALDIRACAK..!

Semavi dinlere inanan bir kimse için, Allah Adem’e konuşmayı ve çevresinde bulunan canlı cansız maddeleri nasıl kullanacağını ve isimlerini ona güzel bir şekilde öğretmiştir.  Ancak batının dikte ettiği okul kitaplarında ise insan konuşamayan, maddeyi kullanamayan bir şey bilmeyen oldukça ilkel ve zamanla gelişen bir canlı olduğunu, tatlı masallar eşliğinde sözde aydın kesimin kaleminden genç zihinlere nakşedildi.

Sözde zamanla gelişmiş olan insanı dünyanın efendisi konumuna dahi getirdiler.. Oysa batının cühela Rönesans aydınları , Atlantisi, İnkaları ve Mısırın dahiyane piramitlerini hangi teknik gelişmeyle yapıldığını nasıl açıklıyorlar bilmiyorum…Bildiğim ve anladığım şu ki..bir parça tarih bilen insan dahi durumun hiçte böyle olmadığını ve insanlığın bırakın ileriye gitmeyi daha da geri gittiğini ve hatta kendi neslini karanlıklara gömmek adına büyük bir çaba harcadığını görüyor ve tüm insanların da görme vaktidir…

Şimdi artık herkesin görmek ve bilmek zorunda olduğu önemli hususlar vardır.. Oda Küçük bir elit grubun, elinde bulundurduğu bir takım teknolojik paçavralara güvenerek şımardığı ve kendine yeni bir efendi arayışına da olduğudur.

Şeytanın vücut bulduğu bu elit grup, insan neslini bir kobay olarak kullanarak, başaramayacağı ama büyük bir katliama sebep olacak projeleri devreye sokmuştur.  (Bunlardan en önemli olana değinelim)

Bilindiği üzere gözle gördüğümüz tüm canlı ve cansız varlıkların tamamı, Ruh hariç dört elemente ait farklı miktarların bileşimini üzerlerinde bulundurur. Toprak, Su, Hava ve Ateş, bu dört element (unsur) aynı zamanda doğaya gözle göremediğimiz bir takım manyetik frekanslar yayar ve bu frekansların gücü doğada çok büyük etkileri vardır.  İbn-i Sina, El-Cezeri, Farabi, İbn-i Heysem, İbn-i Rüşd, Cabir bin Hayyan ve Kindi gibi pek çok islam bilgini bu konuda derin araştırmalar yaparak insanlığın faydasına sunmak istemiştir.

Nikola Tesla’ da laboratuvar ortamlarda bu frekansları incelemeye almış… ve bu büyük güçten faydalanarak bir takım icatlara imza atmıştır. Ancak kötü niyetli kişilerin devreye girmesiyle iş çığırından çıkmış ve insan menfaatine olmayacak işlere yönlendirilmiştir.

Şimdi bu gücü eline geçiren ve hepimizin bildiği o melun grup,  geliştirdikleri elektromanyetik frekansların sinyal dalgalarını dünyanın her bölgesine yayacak sistemik bir ağ kurdular. Bu sinyalleri insan DNA’sına entegre edecek bir CİP te ürettiler. Amaçlanan şey, insanın doğal olarak vücudunda bulunan 62-72 MHz’lik biyolojik frekanslara ulaşım sağlayarak zihinleri kontrol altına alabilmek…

Bu CİPİ insanlar takabilmek için yapmayacakları hiçbir şey yoktur…Korona Virüsü ile insanlara korku salmak. Evlere hapsetmek…Ekonomiyi bitirmek…Tüm devlet adamlarını tehdit yada parayla satın almak…Açlık, Yokluk, vs.. Evet bunu başardıklarında neler neler yapabileceklerini artık sizin hayal dünyanıza bırakıyorum.

Ananelerinden uzaklaşarak yozlaşmış ve zaten maddeye tapınmakta olan topluma bu projeleri bir bir kaptırmak hiçte zor olmayacak gibi görünüyor.  İnsanlığın tek kurtuluş çaresi, bir an evvel kendi aslına ve özüne ivedi olarak geri dönebilmesidir. Aksi takdirde, ruhunu şeytana satmış olan bu elitlere bedenimizi ve gelecek nesillerimizi kendi elimizle teslim edeceğiz. Bizden sonraki nesiller bu mirası hak etmiyor.

Bazı okuyucu, konuyu tam anlamadığını ve daha açık bir dille izah etmemizi isteyebilir…

 Bak dostum, sen sadece bir CİP TAKTIRACAKSIN… ama onlar senin tüm sülalene  NESLİNE… takacaklar..!  Nanoteknoloji sayesinde sizleri oturdukları yerden İZLEYECEK  beyin sinyal verilerinizi uzaktan kontrol edip, karşılaştığınız olaylarda nasıl tepki vermeniz gerektiğini, neyi nasıl düşünüp, neye karar vermeniz gerektiğine artık siz değil onlar karar verecek.  Bunu basite almayın, İnsanlığınızı koruyun artık ve aslınıza dönün, Bilim Tapıcılarının “Modern Çağdaş Köleleri Olmayın..”

( http://duzdunyamiz.com/pagan-dini-tarikatler-ve-nano-teknolojisi/ )

Genel olarak söylemek istediğim şudur.  Bu deccalist sistem Yecuc Mecuc’e ait olan yeri  “ed-dekma”yı İSTİLA etmek istiyor ve onlarla savaşabilmek için insanın normal fiziki yapısının buna uygun olmadığını düşünüyor…Bu yüzden insanlara CİP takarak level atlatmak ve yâri biyonik robotlar haline getirilmek isteniyor…Herkesi gözetleyip kontrol altına almak istiyor…

HATTA af edersiniz ama bu cipi takanlar …kendi eşleri ile yalnız kaldıklarında dahi yanlarında bir üçüncü kişi olacağını asla unutmasın..! Artık o işinizi dahi yaparken yalnız olamayacaksınız…BUYURUN artık TAKTIRIN CİPİ NİZİ

Abdurrahman TORAMAN

07 Mayıs 2020

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here