Madem TEKNOLOJİYİ Bilim DOĞURDU…!

Eğer Teknoloji bilim sayesinde gelişmiştir diyenler VARsa… onlara bir kaç sözüm olacak..
Bilim denilen şey, Gözlem ve fiziksel kanıtlara dayanarak, dünya ve evrene dair doğal sistemlerin nasıl çalıştığını anlamayı hedefleyen bir yol.. Olarak adlandırılır. Bunun gibi daha başka tanımlarda yapılmıştır.
Bizde bu tanımın adını BİLİM değil, İLİM olarak adlandırıyor ve galiba aynı şeyi söylüyoruz.. BİLİM sözcüğünü eğer siz, İLİM olarak kabul ediyorsanız…O zaman şunun altını çizerek söylüyorum ki, biz ne İLİME nede BİLİME asla karşı değiliz.. BİZ sadece ilimciliğe ve bilimciliğe karşıyız.. yani biz ciliklerin tümüne karşıyız…
Neden, çünkü BİLİMCİLİK bugün, şer güçlerin kontrolünde olup insan menfaatine yönelik olarak kullanılmıyor.. Teknoloji adeta bir silah olarak kullanılıp VAR olanı yok, YOK olan şey de var gibi gösterilerek toplum şeytana itaatkar bir kul olmaya zorlanıyor.
Arkadaşlar bakın BİLİM her ne kadar…semavi bilgileri itibarsızlaştırıp onu kaale almadan Yol aldığını iddia etse de bu büyük bir yalandır. Arka planda yaptıkları iş…günümüze kadar yazılmış ne kadar dini ve tarihi eserler varsa onları dünya kütüphanelerinden ve müzelerden yağmalayıp bir havuz oluşturdular. Tüm semavi bilgileri masaya yatırıp onları mercek altına aldılar.. Bu bilgiler ışığında birçok teknolojik buluşlara imza attılar.. Ancak bu buluşları insan menfaatine yönelik kullanmadıkları için tüm insanlık büyük bir felakete doğru gidiyor, tıpkı helak olan Nuh kavmi gibi..
Arkadaşlar DÜNYADA hiçbir BİLGİYE ulaşım asla ve asla semavi bilgilerden bağımsız olarak ilerleyip yol alamaz. Hatta dünyada hiçbir fikri oluşum dinlerden bağımsız değildir. Hepsinin amacı ve niyetinde olan şey, cenneti kazanabilmek tir. Satanist düşüncenin temelinde de bu vardır.
Arkadaşlar şu son sözlerime lütfen dikkat edin;
Madem teknolojiyi bilim doğurdu, madem teknoloji bilimin çocuğudur, madem bunu kendi elleri ile yarattılar…! evet ama öyle bile olsa, “Neden doğan bu çocuk durmadan Bilimi TOKATLAYIP duruyor” Neden anasını sürekli yalanlıyor.. Bunu hiç düşündünüz mü?
Tıpkı firavun sarayında büyüyen Musalar Harunlar gibi.. Zülüm ve inkarın karşısında dik duran Hz. ASİYE gibi Dakyanus sarayında BÜYÜYEN o öğülmüş gençler.. Ashabı keyf gibi…
Evet bizde artık diyoruz ki, “Teknoloji kurumsallıktan kurtulup bireyselleştikçe bilim topunu elinde tutanların foyaları bir bir ortaya çıkmaktadır… İçi boş olan bu TOP, si boptan kaçırmasa bile bir başka yerinden artık KAÇIRMAYA başlamıştır..”
Bugün gelişen teknolojik aletleri kullanan gençler sayesinde, teleskopik ve lazer eğim testleri, Yer ve Gök gözlemleri, Trigonometrik hesaplamalar, Uçak rotaları, Fiziksel deney ve gözlemler yapılarak dünyanın dönmediği, Maymundan gelmediğimiz, Evrimin olmadığı, Tesadüflerle yaratılmadığımız gibi gerçekler bir bir gün yüzüne çıkmaktadır… Evet, Hiçbir yalan sonsuza dek gizli kalamaz.. Okuduğunuz için Teşekkür ederim.
Abdurrahman TORAMAN
21 Mart 2021

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here