Bu çalışmamızda kimsenin farkında olmadığı ancak çok tehlikeli bir silahtan bahsedeceğiz. Bu silah Elf dalgalarını kullanarak insanlar üzerinde zihinsel ve ruhsal hastalık ve delirmelere kadar götürmekte ve insanlara hologram görüntü ve beyinde sesler oluşturarak çıldırmalarını veya hastalanmalarına sebep olmaktadır. Bu silahla algısal etkilerle insanları seçme ve karar verme duyularını etkilemektedir. Bu dalgalar gökte olduğu sanılan uydulardan değil HAARP tarafından iyonosfere gönderilen ELF dalgalarının toplanmasıyla oluşmaktadır.

20-GROUND WAVE EMERGENCY NETWORK (GWEN) : Türkçe adıyla Acil Durum Yer Dalgaları Sistemi. En tehlikeli sinyal alıcı ve verici bir sistemdir. Çünkü çevresindeki insanlara ve atmosfere etki edebilecek bir silah gibidir. GWEN (Ground Wave Emergency Network) vericileri, her bir alandaki jeomanyetik alan kuvvetine özel frekansların uyarlanmasını ve böylece manyetik alanın değiştirilmesini sağlar. 
GWEN vericilerinin etkileri
1-Hava durumunu kontrol eder, 
2. Zihinde hezeyanlar ve kontrol sağlar
3. Davranış ve ruhsal bozukluğu veya kontrolü sağlar
4. İnsanlarda yerleştirilen diş implant veya çipler sayesinde uzaktan telepati yoluyla hologram görüntü veya sesler gönderilir…

Elektronik programlar dünyanın manyetik alanının çalışmalarına dayanarak geliştirilmiştir. Kuzey Kutbu’ndan Güney Kutbu’na doğru manyetik çizgiler vardır. Güneş rüzgarlarından kalkan görevi gören yeryüzünün birkaç mil ötesinde (İyonosfer) bir elektromanyetik dalga vardır. Dünya’nın bir rezonans frekansı vardır; doğal dalgalar üreten atmosferdeki elektriksel aktiviteden kaynaklanır. Bunun nedeni çoklu aydınlatma fırtınaları tarafından yapılır. Bu dalgalara “Schumann Rezonansı” denir, en güçlü akım 7.8 Hz’de kaydedilir. Bunlar yeryüzü ile iyonosfer arasındaki elektromanyetik boşluğunda doğal olarak bulunan aşırı düşük frekanslı (ELF) dalgalardır. Elf dalgaları, insan beyin dalgalarımızın frekans spektrumuna özdeştir.

GWEN Kulelerinden gelen yapay olarak oluşturulmuş düşük frekanslı (LF) zemin dalgaları ile jeomanyetik dalgalar yer değiştirir. Canlı bir yaşama sahip olmak için canlı varlıklar, doğal Schumann frekansı nabzına rezonans ederler. Beyin ritmi, dünyanın doğal dalgası bunlarla dengededir. Bunlar kırmızı kan hücrelerinde bulunan aynı minerallerdir. Kan ve jeomanyetik dalgalar arasında bir ilişki vardır. Schumann ve jeomanyetik dalgalar arasındaki dengesizlik bu bioritmleri bozar.

GWEN (Ground Wave Emergency Network) vericileri belirli frekansların her bir alandaki jeomanyetik alan gücüne göre uyarlanmasına izin verir. Frekanslar 150 ve 175 KHz’lik aralığında çalışır. Ayrıca üst VHF’den 225 – 400 MHz’lik UHF aralığına dalgalar yayarlar. Düşük frekanslı sinyaller, atmosfere yayılmak yerine zemine sarılma dalgaları ile hareket eder. Bir GWEN istasyonu, 360 derecelik bir daire içinde 300 mil kadar mesafeye iletir. GWEN sistemi belirli mesafelerdeki vericilerle etkilişim içindedir.

Gwen kuleleri en az 299-500 ft yüksekliğindedir. Kuleler, şemsiyeler gibi yere doğru uzanan, yer ile etkileşime giren, sinyallerin bodrum katlarına kadar gidebileceği anlamına gelen 350 metrelik bakır teller içerir. Yere çok uzun mesafeler için radyo dalgası enerjisi yayan toprakla etkileşime girer. Tüm yapay zemin dalgası bir web gibi yayılır. 
Manyetik alan, yerden bodrum katlarına iner, yerden 500 ft’ye kadar gökyüzüne de çıkabilir. Bu şekilde herkes zihin kontrolünden etkilenebilir. 
Yapay elektromanyetik dalgalar insanları, hipnotik ve zihin kontrol etkilerine maruz bırakır. GWEN vericileri, hava durumunu, halkın aklını, davranışını ve ruh halini kontrol etmeyi içeren birçok farklı fonksiyona sahiptir. Bu kuleler HAARP ve Rus Woodpecker istasyonları ile birlikte çalışır, HAARP’a benzer bir sistemdir.

Osman ATIF

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here