Düz Dünyamızın bir Gezegen olmadığının ne anlama geldiğini biraz açıklayalım. Çünkü bu konu çok genişdir. O yüzden her seferinde bahsedeceğiz ve parçaları birleştireceğiz. Düz Dünya, Allahın bizlere Sınav için hazırladığı bir yaşam alanıdır. Bu alandan çıkan ya da kaçan kimse olamaz.
“-Ama bizlere Ay’a, Mars’a gittiklerine dair video gösteriyorlar.” diyebilirsiniz. Bunların hepsinin birer aldatmaca olduğunu bütün delilleri ile gerek bizler gerek ise başka insanlar bu Yalanları ifşa etmekte ve bütün güçler Doğruluk-Hak yolunda birleşmeye başlamaktadır.
Bilimin ilk çıkışı Dinin uygulamalarının insanları Uyuttuğu ve Yalan söylediğine dayanmaktadır. Bu nedenle Kutsal kitapların hiç biri Bilim ile uyuşmaz. Çünkü Bilim Kutsal kitaplarda geçen delilleri yalanlamak ve Yaratıcının olmadığı bir dünya olduğunu insanlara, illüzyon gösterileri, bilgisayar ortamında hazırlanmış programlar ile görsel kandırma efektleri ve makaleler ile sunmaktadır.

Bu sunumları başka bir amacı olan örgütlerin de desteklemesi ortada bilgi kirliliği oluşturmuştur. Ayrıca Bilim diye insanlara sundukları yapay maddeler ve çok daha fazlası ile insanlara Yalan söyleyen ve Sömüren bir sistem kurmuşlardır.
Oysa ki hiç bir yazılan, çizilen ve hatta matematiksel hesapları dahi doğru olmadığından hiç bir geçerliliği de bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here