“Neden bu hale geldik”
Değerli kardeşim, her şeyden önce tabiatta mutlak ve baki güç Allah’ın elindedir. Mevcut maddelerin dizilimi sonucu ortaya konulan güç baki değil geçicidir. Bu bakış açısı ile olayları değerlendirdiğimizde gözümüzdeki perde kalkacaktır.

Tarihe baktığımızda elit bir grup, toplumu kontrol ve dizayn etme noktasında çok arzulu olmuş ve günümüzdeki materyallere nazaran çok daha gelişmiş ve etkili formüller kullanmıştır, ancak etkileri kısa arzuları ise kursaklarında kalmıştı.

Bu konuda tecrübe sahibi olan o elit grup METOD değiştirmiş ve arzularını zamana yayarak daha emin adımlarla ilerlemektedir. Bugün gelinen noktada gördük ki,

ÖNCE insanlığın ortak malı olan doğal KAYNAKLARI hileyle ve zorla ellerine geçirmişler ardından misliyle ve kat kat değerinin üstünde halka satılarak maddi güç elde etmişler.. Bu maddi güç sayesinde teknolojinin de tek hakimi oldular.

SONRA Sanal ortamlarda yeni bir kültür (din) anlayışı geliştirip toplumu hipnoz ettiler.

ARDINDAN yüksek frekans çalışmaları ile doğal iklim şartlarına müdahale edebileceklerini düşündükleri projeleri hayata geçirmek istediler ancak olumsuzluklar karşısında B planını uygulamaya aldılar. Laboratuvar ortamlarda geliştirdikleri ve insan metabolizmasını etkileyecek birtakım mikrobik virüsler ürettiler, “Birebir” uygulamanın yanında, bu projeye manyetik, dijital ve G4 -beşG frekans sinyallerini de entegre ettiler. Bu elektron sinyaller hücre zarlarını etkisizleştirip virüsün daha çabuk yayılmasını hatta mevsimsel hastalıklara karşı da vücudu korunmasız bırakıyordu.

Sonuç olarak aslında bu projenin de etkili bir sonuç getirmeyeceğinin farkındaydılar. ARDINDAN.. Medyayı ve bürokrasiyi devreye sokarak kitlesel panik havası oluşturdular.
Yarınından umutsuz üretemeyen ve çökmüş bir ekonomi karşısında elbette dimdik ayakta durabilen birileri hep vardır. O birileri (Bu ifadelere DİKKAT edin) tüm DÜNYA HALKI hiç çalışmasa bile yinede tüm insanları 20 yıl boyunca bakabilecek bir sermayeye sahiptirler. (bizim sayemizde)

EĞER proje istedikleri gibi işlerse, devlet kanalı ile tüm halk maaşa bağlanıp çalışmaktan men edilecektir. Buna kim hayır diyebilir ki… Amma elbette birtakım KÜÇÜK istekleri de muhakkak olacaktır.

1- Dijital paraya geçiş öyle ya sonuçta size havadan para veriyorlar kontrol emek isteyecekler.

2- Sizin daha zeki ve akıllı olmanızı isteyecekler bunun içinde gö…nüze CİP taktırmalısınız. Evet bu kadarını yapmanız şimdilik yeterli olacaktır…

Eğer istedikleri olmazsa, salgın korkusu ile evlere hapis olacaksınız ikinci aşama internetiniz sonlanacak daha sonra elektrik ve su kesilecek derken bir haftayı bulmaz sokaklar birbirini yiyen zombi kılıklı insanlar, gerisini artık siz düşünün. Neden bu hale geldik…

Abdurrahman Toraman
21 Mart 2020

1 YORUM

  1. Güya yeşil devrim maskesi yaftasiyla her zaman tanınmış yalan jeneratörlerini çalıştırıp aynı Dötten Çıkma ; izim ve diğer atmation Kavramları yurtturmakis fake vüretkarlıkları İnşallah içinden çıkamayacakları kendi sonlarını tez getirir!
    Kahrolsun New World Order! Kill BillPart 3!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here