25 yıllık gözlemlerimden yola çıkarak, acizane son iki üç yıldır çeşitli makalelerim ile, günümüzü ve gelecekte insanlığı bekleyen çok büyük tehlikelere işaret etmeye çalıştım. Uygun gördüğüm bazı videolarla da konuyu renklendirip birçok meseleye de açıklık getirmeye çalıştım.

Bakıyorum bu anlatımlarımız büyük Tv kanallarından edebiyatı yüksek kişiler tarafından kısmi de olsa açıklanıp dile getirilmeye başlandı… Ancak, hala bu yapılan açıklamalar, gerçekleri ortaya koymak adına değil, olacakları kararmak ve manipüle etmek amaçlı olması insanlık adına beni üzmektedir.. İnsanların büyük bir bölümü hala bu medyatik adamların tesiri ve hipnozu altındadır. Bunu sosyal medya takipçilerinin yorumlarından görebiliyorum.  Bu medyatik kişiler bilerek yada cahilliklerinden toplumu yanlış yönlendirmekteler.. yada zaten bunun için özel seçilmiş maaşlı kişilerdir.. Her neyse gözümde papağan kadar değeri olmayan bu adamları konuşmaktansa, kıymet verdiğim o çok azınlıktaki değerli kardeşlerim adına, can güvenliğimi hiçe sayarak bazı bilgileri vermeye devam edeceğim.

Biliyorsunuz uzun zamandır Antarktika konusuna hep dikkatleri çekmek istedim. Neden? Çünkü insanlığı bekleyen son tehlike buradan gelecektir. Yazarak konuyu tam olarak izah edebilecek miyim bilmiyorum ama sizin için deneyeceğim. Bu arada Düz dünya konusuna ve dinler tarihine vakıf olmayanlar bu yazacaklarımı fantastik bir kurgu ya da mistik bir hikaye yada komplo teorisi olarak değerlendirebilir.

Yazı uzamasın diye tali konulara girmeyeceğim, nokta atışları yaprak konuyu bitireceğim, diğer makalelerimde konuya dair işaretler vardır.

(1) Efendim, dünyada devletlerden bağımsız ancak tüm bölgelerin hâkimiyetini ellerinde bulunduran devletler üstü iki farklı bir otorite vardır. Detaylarına burada girmeyeceğim, ama sürekli çatışma halinde bulunan bu iki otoritenin birlikte ve ortaklaşa yürütmek zorunda oldukları çok büyük bir projeleri var, ancak (yer) sınırı “paylaşım” konusunda anlaşamadıkları ve sonuçlarından kendileri de tedirgin oldukları fakat halen masada yatan çok büyük bir pazarlık söz konusudur. Nedir bu pazarlık? İkisin den biri MEVCUTTA olanın, bir diğeri ise YENİ olanın tek sahibi olacak….Bu noktaya tekrar döneceğim.

(2) Şimdi size, Admiral Richard B. Byrd’ın gerçekleştirdiği bir keşif sonucu neden öldürüldüğünü. Ardından 1959 yılında imzalan ve hâlihazır da 53 ülkenin taraf olduğu fakat hiçbir ülkenin bu konuda neden söz söyleme yetkisinin olmadığı o meşhur Antarktika anlaşmasının nedenlerini burada uzun uzun anlatacak değilim

Kısaca olan şey şuydu, Admiral Richard B. Byrd..güneye yaptığı bir seferde çok büyük bir şeyi keşfetti, “Dünyamızın sınırı olan Gök Kubbeyi”  bu gün bunun adına mavi duvar deniliyor. 1959 yılından günümüze dek orada gözlerden uzak çok gizli bir çalışma yürütülmektedir. Hedeflenen şey, bulunan bu duvardan bir tünel açılarak diğer tarafına ulaşabilmek. Ancak bu o kadar da kolay bir şey değildi. Yaptığım araştırmalara göre bu duvarın özelliği dünyada bilindik elementlerden çok farklı özelliklere sahip ve ayrıca et kalınlığı 1200km dir. Bu teknik konulara daha sonra değineceğim.

Diğer taraftan bu çalışmayı yapan ekip bunun çok uzun bir maraton olduğunu ve bu çalışmanın sonucunda kendilerini çok çok.. büyük bir tehlikenin de beklediğini çok iyi biliyorlardı. Bunun için dünya genelinde çok radikal bir takım yaptırımlara başvurdular…Evet bazılarınızın kafası karışmış olabilir…yalnız işin sonu nereye varacağın anlayan anladı..…..Şimdilik buraya nokta koyuyorum yazının devamını yakın bir zamanda aktaracağım inşAllah.. Allah’a emanet olun..

Abdurrahman TORAMAN

16 Nisan 2020

Are you ready for the big invasion ..!

Remember Antarctica ..

GREAT INVASION (1)

Based on my 25 years of observations, I tried to point out the enormous dangers awaiting our present and future humanity with my various articles for the last two or three years. I tried to color the subject with some of the videos that I deem appropriate and try to clarify many issues.

I see that these narratives have started to be explained and expressed, albeit partially, by people with high literature from large TV channels. However, it still saddens me on behalf of humanity that these explanations are not intended to reveal the facts, but to darken and manipulate what will happen. under the influence and hypnosis of media guys. I can see this from the comments of social media followers. These media people knowingly or mislead the society because of their ignorance. Or they are already specially chosen salary for this. Anyway, I will continue to give some information on behalf of my precious brothers and sisters, whom I value, rather than talking to those men who do not value as much as a parrot. .

As you know, I have always wanted to draw attention to Antarctica. Why is that? Because the last danger waiting for humanity will come from here. I do not know if I can fully explain the subject by writing, but I will try it for you. Meanwhile, those who are not familiar with the flat world subject and the history of religions can consider this as a fantastic fiction or a mystical story or conspiracy theory.

I will not go to secondary topics so that the writing will not lengthen, I will finish the subject by making point shots, there are signs on the subject in my other articles.

(1) Sir, there are two supra-state authorities in the world that are independent from the states but dominate all regions. I will not go into the details here, but these two authorities, who are in constant conflict, have a huge project they have to carry out together and jointly, but there is still a huge bargain that they cannot agree on “sharing” the border (the place), and that they themselves are anxious of the results but still lie at the table. . What is this bargain? One of the two will be the sole owner of the current one, and the other the NEW one… I will return to this point again.

(2) Now why you were killed as a result of an exploration by Admiral Richard B. Byrd .. Then, the reasons for that famous Antarctic agreement, which was signed in 1959 and that 53 countries are currently parties, but no country has the authority to say so. I will not tell…

What happened briefly was this: Admiral Richard B. Byrd … discovered something very big in a trip to the south, “Sky Dome, the border of our world,” is called the blue wall today. Since 1959, a very secret work has been carried out there. The target is to open a tunnel from this wall and reach the other side. However, this was not an easy thing. According to my researches, the feature of this wall has very different characteristics than the elements known in the world, and the wall thickness is 1200km. I will discuss these technical issues later.

On the other hand, the team that carried out this study knew very well that this was a very long marathon and that a great danger awaited them as a result of this work. For this, they have applied a very radical team of sanctions around the world… Yes, some of you may be confused … only the person who understood where the end of the work will be understood ..… .. I am putting a point here for now.

İnsani gelişim oluşturulmadan, maddeye teknolojiye vs. materyallere yapılan yatırım, insan neslinin geleceği adına bir yok oluştur. İnsani yönden gelişmemiş topluma, ekonomik etkenlerin getireceği gelir ve refah artışının hiç bir değeri yoktur.

İnsanoğlunun geleceğe dair kaderi, doğa ile barışık olmak ve onu tanımaktan geçer, bu yönde ilerleyişi mutlak suretle yapacağı icatlara bağlıdır. Doğanın gücünü keşfedip insanlığın hizmetine sunabilmek bir ilim işi olmakla birlikte ihlaslı olmayı da gerektirir. Bu ikisi aynı anda olmayan ilerleyiş insanlık için bir sonun başlangıcıdır….

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here