Tüm dünya ülkelerini haraca bağlayan şeytan, “Örtülü ödenek” adı altında senden benden toplanan paralarla AYA GİTTİ ÖYLEMİ..siz uyumaya devam edin sayın köleler..

Akletmiyormusun..!

Dünya yönetimini elinde bulunduran güçler, ve yandaşları İslamı her konuda küçük düşürmek, Müslümanları yobaz geri, ilimden yoksun sıfatlarla anılması amacı ile kurdukları planlar tıkır tıkır işlemekte ve hedefleri meyvesini vermiş, insan lar Müslüman kimliğinden utanç duyar konuma getirilmiştir. İnsanlar batıya karşı olan bu eziklikten dolayı kendisini laik Müslüman ya da modern Müslüman olarak lanse etmeyi tercih etmiş.

En önemlisi ise Müslüman halktan birileri kuran ışığında teknolojiyi, bilimi araştırmaya kalksa ilk darbeyi vuran yine kendini Müslüman zanneden, fakat kafa yapısı tamamen batı hayranı olan ve yine zaten onlar tarafından yetiştirilmiş kimseler karşı çıkar ve engeller koymaya çalışır.

Ardından islam geri kaldı, araştırmaz hazıra konmayı sever gibi lafları ağızlarından da düşürmezler. Ey arlanmazlar, utanmazlar bari gölge yapmayın, nasıl bu kadar haysiyetsiz olabildiniz, Sizin atalarınız eskileriniz, şu halinizi görselerdi ne derlerdi, aslınızı ne çabuk unuttunuz.!

Adamlar seni yıllar önce Lozan gibi birçok gizli anlaşmalarla kendine kul etmiş.! 4 milyon km2’den fazla olan topraklarımız türlü oyunlarla atalarımızın elinden alıp, şuan ki 783.562 km² bir alana hapsedilmedi mi?

Görmüyor musunuz, bu masonlar tüm değerlerimizi elimizden aldığı gibi bilimi, teknolojiyi de kendi tekellerine alarak sana da tarla sürmeyi layık görmüş, sürdüğün tarladan elde ettiğin gelire de ortak olup , seni iyice çağdaş köle haline getirmedi mi?

Ayrıca tüm dünya devletlerini yöneten Masonlar kurdukları düzende NASA diye bir kurum oluşturup dediler ki, Dünya evrende ufak bir yer, diğer dünyalardan (yani gezegenlerden) bizi istila etmek için gelecek olan ufo gibi uzaylılardan korunmak için teknoloji ve silahlar yapmalıyız, dünya her an tehdit altında…! Ee ne olacak peki şimdi ?

Tüm Dünya devletleri “ÖRTÜLÜ ödenek” adı altında, ülke gelirlerinin %3 ila 6 oranında bize para aktarmalı..! Böylece araştırmalarımızı geliştirip dünyayı koruyacağız..!!! Zira bunu tüm dünya ülkelerinin menfaati adına yapıyoruz, dediler.

Yani senden benden aldıkları vergiler, paralar tüm dünyayı yöneten masonların ceplerine gidiyor, Aldıkları vergilerle, paralarla yaptıkları silahlarla dünya da ne kadar ufo ve uzaylı katliamı yaptıklarını görmüyor musunuz..?

İki roket ateşleyip, marsa karsa gidiyoruz yalanlarına sende aval aval bakıp Samir’inin yaptığı ineğe tapanlar gibi, onları yüceltip” tapmakta” olduğunu görmüyor musun?.

Seni yontarak, sömürerek yaptıkları teknolojik cihazları da “planlı eskitme, ürün yaşam döngüsüne” tabi tutarak yine sana kat kat misliyle satmıyorlar mı, ?

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın..! Öyle mi evet, sen zaten yoksun, örfün, şahsiyetin, ar namusun, tarihin, bir aile kavramın neyin kaldı ki dokunulsun evet doğru sen zaten yok edilmişsin, demek ki başarmışlar bunu kabul etmişsin,

Sen otur tesbih çek, adamlar tüm değerlerine tetik çeksin,

Vesselam

Abdurrahman TORAMAN  25 Mart 2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here