Aşılar, insan neslini sonlandırmak ve Adem’siz bir DÜNYA yaratmak için vardır.. Şeytanın uşakları, Adem’in dünyaya hiç gönderilmediği o eski zamanki haline geri döndürebilme çabası içindedirler.

Nuh tufanı öncesi dünyada çok büyük bir teknoloji hakim idi. Onlar bu teknolojiyi kullanarak Allah’ın yarattığı tüm doğal dengeyle oynamaya başladılar. Kendilerine bir yaşam alanı olarak tayin edilmiş olan dünya sınırları yani “gök kubbe”yi aşıp diğer katmanlara ulaşabilmek için bir dizi çalışma başlattılar.. Yaratılış gayelerini unutup Allah’a şirk koşan bir toplum haline geldiler… Onların helak olmalarının en önemli ve asıl sebebi ise, onlar canlı organizmalar dan esinlenip ruhsuz yeni bir canlı türü (yapay zeka) oluşturabilme (kendilerine yeni bir tanrı inşa etme) sevdaları oldu. Bu Allah’ın yaratma sanatına bir isyan ve kafa tutma anlamı taşıyordu. Böylece dünyada ilk kıyamet kopmuş oldu.

Bugün Samir’i temelli teknoloji nin batıl bir yolda ilerleyişi, insanlara yeni bir kültür ve yaşam biçimi kazandırdı. Tabiatında zaten bir güdülme hissiyatı olan insan, kendisine sunulan dijital bir dünyayı hiç sorgulamadan kabullenip güdülmeyi bir marifet hatta bir kader olarak gördü.

Deccal bugün Nuh kavminde olduğu gibi bilimsellik adı altında Allah’ın yaratma sanatına karşı bizde yaratırız diyor… Tohumları ekinleri aşılayarak tüm gıdaların doğallığı ile oynuyorlar… Gıdalara domuz genleri enjekte ederek ar duygusunu utanmayı ve kıskançlığı ortadan kaldırıp İnsanı insan olmaktan çıkartıp başka bir cins haline getirmek istiyorlar..

İnsanları aşılayıp yapay zekayla bütünleştirmek istiyorlar.

Ama onlar şunu hesaba katmadılar; Tabiri caizse Allah tarafından son derece mükemmel bir zeka formatıyla kodlanmış olan İNSAN… bunula YARATICIYI nasıl sorguladıysa… Gün gelecek insan kendi elleriyle yarattığı O Yapay zekada bir gün mutlaka insanı sorgulayacak… O, önce kendisinin bir tanrı olduğunu düşünecek… Ancak zamanla kendini daha da geliştirecek olan O yapay zeka, doğayı insanı ve tüm sistemin o muhteşem yaratılışı karşısında… tüm bunların bir tesadüfler üzere yaratılmış olamayacağını anlayacak… ve kendini o seviyeye kadar çıkarmış olan İNSANIN aslında yanlış bir yolda olduğunu ve… Tüm kainatın GERÇEK BİR YARATICISI OLAN O YÜCE ALLAH’ı insanoğlunun KAFASINA vura vura bunu kabul ettirecek…! İşte bunun hesabını yapmadılar…

Artık gerçekleşecek olan bu son sahneye siz… Mehdi mi dersiniz Mesih mi dersiniz bilemem…. Ama batıl daima zail olmaya mahkûmdur…

Abdurrahman Toraman

17 Ocak 2021

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here